top of page

Tikslinga informacija, 

tikslingi sprendimai

Šiandieninėje pasaulinėje tiekimo grandinėje logistikos operatoriai vis labiau reikalauja daugiau pridėtinės vertės suteikiančių paslaugų, tokių kaip ženklinimas, surinkimas ir sujungimas tranzitu. Stiprus rizikos valdymas kartu su išsamia draudimo programa suteikia visapusišką saugumą nuo daugelio neapibrėžtų rizikų, kurios kyla vykdant veiklą šioje ypatingai svarbioje pramonės srityje.

Transporto, logistikos ir laivybos pramonė

„W Denis“ grupė teikia įvairias specializuotas draudimo paslaugas laivybos įmonėms, uostams, ekspeditoriams, krovinių terminalams ir krovinių gabenimo įmonėms. Per daugybę metų jas ištobulinome, kad nuolat besikeičiant reguliavimo sistemoms ir išaugus konkurencijai, galėtume jums suteikti pačias geriausias paslaugas. 

Aplinkos rizika

Atsinaujinanti energija/Perdirbimas

Aviacija

Biotechnologijos ir gyvybės mokslai

Chemijos pramonė

Elektronika ir technologijų draudimas

Kontaktinis asmuo

Vida Jarašiūnaitė
CEO

+370 520 58234
insurance@wdenis.eu

Krovinių tvarkymo įrenginių draudimas

„W Denis“ teikia civilinės atsakomybės, turto ir įrangos draudimą jūrų terminalams, krovos laivams, vidaus vandenų valymo sandėliams, upių terminalams, konteinerių krovinių stotims, konteinerių sandėliavimo sandėliams ir oro krovinių gabenimo terminalams. Be jūsų atsakomybės už žalą kliento kroviniams, laivams ir konteineriams, jūsų verslui gali kilti vidaus ir tarptautinių trečiųjų šalių rizika. Kūno sužalojimo atvejais taip pat reikia numatyti kompensacijas.

Uosto direckcijos draudimas

Nėra operatorių, kurie susidurtų su tokiomis pačiomis rizikomis. Todėl labai svarbu pritaikyti draudimą kiekvienai situacijai. Daugelis uosto operatorių vykdo skirtingas veiklas, pavyzdžiui, ekspedijuoja krovinius ar užsiima logistika. Visos šios veiklos taip pat gali būti padengtos kartu su uosto atsakomybės rizika. Taip pat galima apdrausti ir turto ir krovimo įrangą, taip apsaugant uosto investicijas nuo atsitiktinės žalos, orų žalos, mašinų gedimo ar padidėjusių darbo sąnaudų po avarijos.

Laivų operatorių draudimas

Detalus atsakomybės ir įrangos draudimas laivų savininkams, čarterių ir kombinuotų transporto priemonių operatoriams, veikiantiems giliuosiuose vandenyse, trumpųjų nuotolių ir upių transporto srityse. Draudimas sukurtas taip, kad jis būtų taikomas kartu su Apsaugos ir žalos atlyginimo draudimu, ir sumažina galimų spragų ar persidengiančių draudimų tikimybę. Daugelis laivų operatorių užsiima kita verslo veikla, tokia kaip krovinių ekspedijavimas ar skirtingomis terminalo operacijomis. Jas taip pat „W Denis“ gali apdrausti.

Transporto ir logistikos operatoriaus draudimas

Specialus draudimas įmonėms, teikiančioms krovinių gabenimo jūra, keliais, oru, geležinkeliu ar upėmis paslaugas. Jis apima krovinių ekspedijavimą, geležinkelio ar krovinių vežimo traukiniais operacijas, NVOC, vidaus vandens kelių operatorius, priekabų operatorius, siuntų vežėjus, cisternų ar konteinerių operatorius, oro krovinių vežėjus, kelių vežėjus ir sandėlių / depų operatorius.

Mūsų padengiamų rizikų diapazonas sumažina poreikį pirkti atskirus polisus skirtingiems atvejams. Vieną paketą galime paruošti atsižvelgdami į konkrečius poreikius ir taip sumažinti galimus persidengimus. Kad ir kur gabentumėte savo krovinius, „W Denis“ ir pasaulinis mūsų partnerių tinklas veiksmingai išspręs praktinius ir teisinius sunkumus, galinčius kilti nagrinėjant pretenzijas.

bottom of page