top of page

W Denis Europe

Lietuvoje įsikūrusi „W Denis Europe“ teikia didmenines draudimo paslaugas visoje ES ir EEE. „W Denis“ grupė yra tarptautinis draudimo brokeris, puikiai pažįstantis ir suprantantis draudimo brokerių poreikius. Esame „Lloyd‘s“ akredituoti brokeriai ir teikiame individualius, konkurencingus ir išskirtinius pasiūlymus. Dėl „Brexit“ įkurtas filialas „W Denis“ grupei leidžia ir toliau dirbti su tarptautiniais klientais.

W Denis grupė

„W Denis“ grupė – nepriklausomas draudimo brokeris, veikiantis nuo 1963 m., nevaržomas konkurentų ar draudikų ir teikiantis išskirtines paslaugas, patenkinančias sudėtingiausius klientų poreikius.


Kiekvienam atvejui siūlome tik jai tinkamiausią sprendimą. Būdami „Lloyd‘s“ brokeriu, LIIBA ir „Euribron“ nariais, galime teikti tarptautinius draudimo ir perdraudimo sprendimus teikiame 5 žemynuose, 200 šalių.

W Denis išskirtinumas 

Pirmaujantis tarptautinis draudimo brokeris, turintis partnerius daugiau nei 350 šalių ir galintis teikti draudimo paslaugas visame pasaulyje. „W Denis“ tiesiogiai bendradarbiauja su daugeliu finansiškai saugių (A reitingą turinčių) draudikų, kas reiškia, kad teikdami konkurencingus produktus, galime padėti brokeriams prisiimti sudėtingas ir kompleksines rizikas. Mūsų partneriams tai suteikia akivaizdų pranašumą prieš rinkos konkurentus. „W Denis“ priklauso ir yra valdomas patyrusių draudimo brokerių, todėl suprantame, kad klientai visada yra svarbiausi.

bottom of page