top of page

Tikslinga informacija, 

tikslingi sprendimai

Mes didžiuojamės teikdami naujoviškus, konkurencingus ir profesionalius civilinės atsakomybės draudimo sprendimus. Mūsų tikslas – teikti tik aukščiausios klasės paslaugas, užtikrina, kad mūsų klientai gauna geriausius įmanomus sandorius, o taip pat polisus, kurie geriausiai apibrėžia net ir pačias sudėtingas rizikas. 

Nuo pat įmonės įkūrimo1963-aisiais, mes nuėjome ilgą kelią. Bet kai kas lieka nepakitę nuo tų dienų. Tai mūsų įsipareigojimas sąžiningai jums patarti. Sužinokite, ką galime šiandiena.

Su mumis pajusite

skirtumą

Mūsų pasaulis kupinas pačių įvairiausių ginčytinų situacijų. Klientai vis dažniau užginčija patarimus, kuriuos išgirsta iš savo patarėjų. Mes visi susiduriame su greitai besikeičiančiu ekonominiu klimatu, greitai besikeičiančiomis technologijomis ir reguliavimo normomis. Įmonės vis dažniau jaučia teisminių procesų dėl tariamo ar tikro aplaidumo ar klaidų riziką. Reikia atsižvelgti ir į reguliacines kliento nustatytas būtinąsias sutartines sąlygas.

„W Denis“ komandos siekis dirbti drauge su jumis, kad būtų suvaldyta ir sušvelninta rizika. Todėl mes plėtojame įvairias profesinės civilinės atsakomybės programas pritaikytas klientų poreikiams.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Ilgametę patirtį turintis įmonių draudimo brokeris „W Denis“ draudžia pačių įvairiausių specializacijų profesionalus, pradedant tradicinių profesijų atstovais, pavyzdžiui, buhalterius, architektus, inžinierius, baigiant tokiomis vis labiau populiarėjančiomis profesijomis kaip  fintech specialistai, žiniasklaidos atstovai ir kt.

 

„W Denis ProFin“ komanda gali patarti bet kuriai profesionalias paslaugas teikiančiai įmonei, nesvarbu, kuriame sektoriuje ji veikia. 

Aplinkos rizika

Atsinaujinanti energija/Perdirbimas

Aviacija

Biotechnologijos ir gyvybės mokslai

Chemijos pramonė

Elektronika ir technologijų draudimas

Kontaktinis asmuo

Vida Jarašiūnaitė
CEO

+370 520 58234
insurance@wdenis.eu

Kodėl mūsų komanda ypatinga?

Išskirtiniai draudimo sprendimai

Turėdami prieigą prie visos „Lloyd's“ rinkos, turime visas galimybes ir patirtį dirbti net ir su pačiais sudėtingiausiais atvejais. Dirbame profesionalias paslaugas teikiančių įmonių labui ir vietos, ir tarptautiniu mastu, nepriklausomai nuo to, ar tai tik vieno žmogaus įmonė, ar multikultūrinė korporacija. Mes tikime, kad kiekviena įmonė nusipelno gauti tik profesionalius ir kai pritaikytus išskirtinius draudimo sprendimus.

Komandos patirtis, novatoriški ir integruoti sprendimai, padeda kleintams priimti tikslingus, ilgalaikius, strateginius sprendimus dėl savo verslo.

Kuriame inovacijas

Mes suprantame su kokiais pokyčiais susiduria mūsų klientai ir kas vyksta pramonėje. Mes teikiame draudimo sprendimus, kurie geriausiai atitinka jūsų specifinius reikalavimus.

Komandoje dirba patyrę brokeriai, galintys pasiųlyti plataus masto draudimą.

Esame išskirtinai nepriklausomi

Tai, kad esami nepriklausomi, iš tiesų daro mus ypatingais. Būdami tik nuo savo vadovybės priklausomi profesionalūs draudimo brokeriai, mes ištobulinome savo kompetencijas ir žengiame toliau nei tipinės draudimo sritys. Mūsų ekspertai yra nepriklausomi nuo rinkos konkurentų ir draudimo įmonių, o tai reiškia, kad galime suteikti profesionalias konsultacijas.

Mums patinka

iššūkiai

Mums kaip pirmaujantiems profesinės civilinės atsakomybės srityje, patinka iššūkiai. Kai draudikai mano, kad rizika yra per paini ar sudėtinga, mūsų darbas užtikrinti, akd polsių formuluotės padengtų visas galimas rizikas. Tai padaryti padeda ilgametė patirtis dirbant su Europos Sąjungos, Didžiosios Britanijos ir kitų pasaulio šalių įmonėmis.

bottom of page