top of page

Tikslinga informacija,

tikslingi sprendimai

„W Denis“ bendradarbiauja su rizikos valdymo ekspertais ir draudikų rizikos vertintojais, kurie žino, pajėgia ir turi stiprų finansinį stabilumą, reikalingą chemijos pramonės rizikos vertinimui ir draudimui. 

Rizikos valdymas neapsiriboja vien tik draudimo apsauga dėl galimos žalos, susijusios su gaminiu, gaisru ar sprogimu. Todėl siūlome sprendimus dėl galimų rizikų, susijusių su intelektine nuosavybe ir galimu klastojimu, atsakomybe už žalą aplinką ir produkto atšaukimą.  

Be to, daugėjant užsakomųjų paslaugų ir nuolat siekiant didinti efektyvumą, tiekimo grandinės patiria vis didesnį spaudimą. Galime pasiūlyti naują novatorišką „tiekimo grandinės“ draudimą, kuris turi visų rizikų verslo nutrūkimo apsaugą, neapsiribojančia tik turtine žala. Ši apsauga apima įvykius, kurių draudėjas negali kontroliuoti, pavyzdžiui: politinę situaciją, kibernetines atakas, nesėkmingą bendravimą su tiekėjais ir jų ne laiku pristatytus gaminius. 


Pasitelkdami grupės profesionalų, dirbančių su chemijos pramonės drausimais, pagalbą galime pasiūlyti novatoriškų sprendimų, kurie yra konkurencingesni nei didžiųjų chemijos pramonės draudimo brokerių. 

Chemijos pramonė

Chemijos pramonėje veikiančios įmonės susiduria su daugybe iššūkių. Besikeičiantys teisės aktai, sudėtinga teisinė aplinka, skirtingos tiekimo grandinės, globalizacija ir stipri konkurencija kelia nuolatinių rūpesčių bandant suvaldyti galimas rizikas.

Vežėjams, dirbantiems išskirtinai su chemijos pramonės produktais

Chemijos pramonės gamintojams

Chemijos pramonės konsultantams

Chemijos pramonės licencijuotoms įmonėms

Chemijos laboratorijoms

Platintojams

Siūlome sprendimus:

Aplinkos rizika

Atsinaujinanti energija/Perdirbimas

Aviacija

Biotechnologijos ir gyvybės mokslai

Chemijos pramonė

Elektronika ir technologijų draudimas

Kontaktinis asmuo

Vida Jarašiūnaitė
CEO

+370 520 58234
insurance@wdenis.eu

bottom of page