top of page

Tikslinga informacija, 

tikslingi sprendimai

Bendradarbiaudami su „Lloyd's“ bei žemyninės rinkos draudikais, teikiame specialiai pritaikytus draudimo sprendimus pagal kiekvieno kliento poreikį. Kartu su „W Denis“ kolegomis, įsikūrusiais Londone, galime pasiūlyti sprendimus, prieinamus Londono rinkoje.

 

Sukaupta patirtis ir ilgalaikiai santykiai su draudikais leidžia mums siūlyti novatoriškus sprendimus ir konkurencijos neturintį aptarnavimą.

Sąlyginė rizika

Nenumatyto atvejo (sąlyginės rizikos) draudimas suteikia apsaugą galimiems įvykiams arba aplinkybėms, kurios gali nutikti, bet jas sunku tiksliai numatyti.

Reklamų filmavimus

Renginio atšaukimą ir atsisakymą

Kino produkcijos draudimą

Sporto renginius

Su oro sąlygomis susijusias rizikas

Parodas

Kino gamybą

Teatro pastatymus

Mirties ir gėdingo elgesio riziką

Festivalius

Nepasirodymą

Prizų garantijas

Sąlyginė rizika apima:

Be šių aukščiau išvardytų sričių, papildomai mes galime parengti išplėstinius polisus, įskaitant, bet neapsiribojant: terorizmo, politinio smurto, pilietinio sąmyšio, karo, užkrečiamųjų ligų rizikos, darbdavio ir visuomenės atsakomybės draudimo.

Turime įgūdžių ir esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti vienkartinės rizikos sprendimus, per rizikos dalies draudimą ir įgaliojimų sutartis. Mūsų paslaugos teikiamos tiesiogiai klientams visame pasaulyje, taip pat kitiems mažmenininkams brokeriams ir vyriausiesiems agentams.

Aplinkos rizika

Atsinaujinanti energija/Perdirbimas

Aviacija

Biotechnologijos ir gyvybės mokslai

Chemijos pramonė

Elektronika ir technologijų draudimas

Kontaktinis asmuo

Vida Jarašiūnaitė
CEO

+370 520 58234
insurance@wdenis.eu

bottom of page